Nieuws

  • Afgelastingen
    Helaas zijn wij in verband met het Corona virus genoodzaakt om de open dag van…

Mededelingen V'dam

maandag, 09 maart 2020 19:37

Indeling openingstoernooi - GEANNULEERD!

Indeling openingstoernooi

Locatie: Dojo Veendam, Langeleegte 16a

 Aanvang teams 14:15, aanwezig zijn om 13:30!

GEANNULEERD - wordt verplaatst naar een andere datum

Blok 1 Aanwezig: 8:15 uur
Angelo NUSSY
Anique BISCHOFF
Arthur POLHUIS
Badr SAMEH
Bram KLOOSTER Van der
Bram VAN DER KLOOSTER
Cas HEUVELEN van
Charel SCHOLTENS
David de Raaf
Dianne MENSINK
Dinand VOSDINGH
Dustin BLANKE
Elise VRIES de
Elwin van Luijk
Evi NIJLAND
Finn HAGEMAN
Frans BOER de
Friso ELZINGA
Gijs Mersman
Jamie KOOI
Jarno VEENSTRA
Jesper Joling
Jesse HOLWERDA
Jochem HEMRICA
Joep DEKKER
Jonathan RAIS al
Joost DEKKER
Julia Beenen
Julian VRIELING
Just LEISTRA
Kevin van der Veen
Koen Dekker
Kris POSTMA
Lars Schut
Lasse VELUW van
Lieke RUZIUS
Madz NIENHUIS
Mathijs RIBBELS
Matt Laarman
Naud RIDDER de
Noah Laarman
Olaf HEIDE van der
Sam HAMSTER
Samuel AL RAIS
Sep SPIJKERS
Thijs LUGTENBORG
Tim HOUT in 't
Tygo POSTHUMA
Xander BOER de
   
Blok 2 Aanwezig: 10:00 uur
Brecht HEIDE vd
Dagmar NIEMIJER
Delvano DAAL
Hugo VEEN Van der
Isa BOERSMA
Johan Bart POSTMA
Joleen BISCHOFF
Jonathan STAL
Jort BOSSCHER
Kaylee SNIP
Len SANNES
Lieve VANDERHEYDEN
Lisa Huisman
Marc VEENSTRA
Mart LEISTRA
Mees KLUNDER
Milan KLEIN De
Milou VENEMA
Mirthe HARTMAN
Naomi NIJKAMP
Nick BRUGGE ter
Nils VAN OOSTRUM
Nolan NIJBORG
Nynke HEMRICA
Pim SPIJKERS
Raf SCALAS
Ralph KREMER
Riemer-Jelte BUWALDA
Ruben VOS
Ruben Doeden
Sarah DRIEL van
Sem VENEMA
Set SAHETAPY
Suus RIDDERRING
Svenna ROOKER
Tessa PRUIM
Thijn LEISTRA
Tim BOIJINGA
Tim VRIES de
Twan KATOELE
Wiep HAAR ter
Wouter Hesse
Yanna Yu KLEINHUIS
Yvonne KUIPER
   
Blok 3 Aanwezig: 11:45 uur
Abigail STAL
Amara BUWALDA
Anouk van oosten
Boaz ELZINGA
Chloe SNIP
Danique MEIJER
Daphne KAMPEN
Elise Rustige
Finet VELDKAMP
Hendrik Koolman
Iris BEISHUIZEN
Jaidy Jaimy MUURMAN
Jetse POSTMA
Kyra RUSTHOVEN
Lars KLAMER
Leon BAX
Leon FRANSENS
Luna Tillema
Luuk WILDEBOER
Mart TEEUWISSE
Matthijs VOS
Max RUSTHOVEN
Milan VERBOEKEND
Milou Hendriks
Raul KELLY
Sanne HARTMAN
Sarah Booij
Sven RUZIUS
Sven SCHEPERS
Thomas NIEMIJER
Tomasz NOPPERT
Tristan OIJNHAUSEN
Vincent BOEF den
Wouter MIEDEMA

$doc->addStyleSheet($tpath.'/css/extra.css');