maandag, 12 december 2016 10:38

Tweemaal brons RTC teams op NK teams Speciaal

Onze judoka's verschenen afgelopen zaterdag in verschillende teams op het NK teams -18 jaar. De RTC Peineman teams behaalden beiden het brons.

Het ippontime team wist bij de mannen een 5e plaats te behalen. In een zeer spannende wedstrijd voor het team met 4-3 van de Korte uit Rotterdam.

De mannen en dames van het Axians team stonden prima te draaien maar behaalden niet de wedstrijden om de medailles.

Tot slot deed Larissa Bultena van onze club mee bij het team van Dijkmansport en behaalde ook nog een 5 e plaats. De volgende Veendammer judoka's kwamen in actie Sander Hoogeveen, Huub Raspe, Mart Everts, Jordi van Tongeren, Tsjuck Kingma, Petrik van Wesel, Maarten van Ark, Vera Raspe, Sarah Hector, Fleur Douwes, Annelie Bultena, Marit Kamps, Larissa Bultena


$doc->addStyleSheet($tpath.'/css/extra.css');